Kłucie pod żebrem poniżej piersi

Witam od 2 dni kłuje mnie pod prawym żebrem poniżej piersi.Nasila się przy głębokim wydechu ale nie zawsze kłuje.Czasem również kłuje przy bardzo mocnym ucisku poniżej prawego łuku żebra tak że przepona wchodzi pod żebro.Czy to możebyć wątroba?? Nie całe pół roku temu wyniki wątroby były Dobre.Kłucie ma miejsce nie zależnie od posiłków.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie wątroby. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.