Ucisk i kłucie pod prawym żebrem
Witam od ok 3 tygodni czuje dziwne kłucie, ucisk lekkie gniecenie trudno określic pod prawym żebrem czasem między żebrami a pępkiem nie jest to bol raczej dyskomfort robiĺam usg i wszystko jest ok.kiedy leże to jest to mniej dokuczliwe ale kiedy stoje i pochylam sie na boki to czuje teź lekki ból przy kręgosłupie kiedy sie nie ruszam to tego jie czuje.co to może być żadnych innych dolegliwości nie mam

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisane dolegliwości mogą być wynikiem schorzeń wątroby, pęcherzyka żółciowego, innych struktur przewodu pokarmowego ale także kręgosłupa. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko skonsultować się z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem,.