Czy delikatne kłucie z prawej strony brzucha jest niepokojące?

Czy delikatne kłucie z prawej strony brzucham jest niepokojące? Kłuje ale bardzo delikatnie raz pod żebrem raz okolice pępka raz w pachwinie a raz na plecach nigdy nie jednocześnie.Żadnych innych objawów nie mam.Nie biorę teź na to źadnych przeciwbólowych tabletek.Kiedy się czyms zajme nie czuje tego wcale.Ostatnio jestem troche podenerwowana bo mam problemy z jedną pania i podejrzewałam to na tle nerwowym ale to juź trwa 2 tygodnie.Kłucia te nie nasilają sie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej mają podłoże psychogenne - są to zapewne swego rodzaju nerwobóle. Nie ma powodów do niepokoju.