Kłucie brzucha z prawej strony, nudności, biegunka i ból pleców a wyrostek

Wczoraj w wieczorem koło 24 zaczął mnie nagle kłuć brzuch z prawej strony 3cm od pępka ból promieniuje do dołu w lini prostej jakby od macicy. Jest ostry kłujący jakby ktoś nóż wbijał. Około 4 nadranem zasnęłam z tym bólem. Nasilał się on podczas leżenia. Obudziłam się z mniejszym bólem ale do tedo doszły nudności i biegunka,i ból w plecach i jakby drętwienie prawej nogi,zaznacz że jestem w 4 dniu miesiączki ale to są całkowiecie inne bóle, nigdy nie miałam takich kłujących bóliCzy to wyrostek?

Witam Panią,

Tak, to może być ból spowodowany zapaleniem wyrostka, ale aby to potwierdzić należy przeprowadzić dodatkowe badania, w tym badanie fizykalne, wykonać morfologię i ew. oznaczyć CRP. Proszę tego nie bagatelizować i na spokojnie udać się na najbliższą Izbę Przyjęć lub SOR, gdzie zbada Panią lekarz, a zlecone badania pomogą ustalić ostateczne rozpoznanie.

Pozdrawiam serdecznie.

Dr n. med.Marek Derkacz