Co oznacza ból w odcinku piersiowym kręgosłupa?

Witam. Od jakiegoś czasu pojawił się u mnie ból pleców w odcinku piersiowym. Ortopeda polecił wykonanie rezonansu magnetycznego. Poniżej wynik nadania. Proszę o konsultację, czy jest to coś poważnego? Badanie MR odcinka piersiowego kręgosłupa wykonano w sekwencjach SE i FSE w obrazach T1 i T2 zależnych i sekwencji STIR. Przekroje osiowe, czołowe i strzałkowe. W badaniu MR stwierdza się: - na poziomie Th6/7 dehydratację i obniżenie wysokości krążka międzykręgowego z centralną pjm znoszącą przednią rezerwę płynową i modelującą rdzeń kręgowy - na poziomie Th10/11 dehydratację i obniżenie wysokości krążka międzykręgowego z centralną pjm zmniejszającą przednią rezerwę płynową - w obrębie trzonów Th6-Th11 nierówny zarys blaszek granicnzych - pozostałe przestrzenie międzykręgowe objęte badaniem bez cech obecności pjm - poza tym kanał kręgowy oraz otwory międzykręgowe bez cech stenozy - kifoza piersiowa zachowana - rdzeń kręgowy o prawidłowej intensywności sygnału - w trzonie Th3 naczyniak o średnicy 16mm, w trzonie Th11 naczyniak o średnicy 12mm

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, z wynikami, historią leczenia ; Ocena neurologiczna i ocena ogólnego stanu zdrowia;
MRI OPIS: Badanie MR odcinka piersiowego kręgosłupa wykonano w sekwencjach SE i FSE w obrazach T1 i T2 zależnych i sekwencji STIR. Przekroje osiowe, czołowe i strzałkowe. W badaniu MR stwierdza się: - na poziomie Th6/7 dehydratację i obniżenie wysokości krążka międzykręgowego z centralną pjm znoszącą przednią rezerwę płynową i modelującą rdzeń kręgowy - na poziomie Th10/11 dehydratację i obniżenie wysokości krążka międzykręgowego z centralną pjm zmniejszającą przednią rezerwę płynową - w obrębie trzonów Th6-Th11 nierówny zarys blaszek granicznych - pozostałe przestrzenie międzykręgowe objęte badaniem bez cech obecności pjm - poza tym kanał kręgowy oraz otwory międzykręgowe bez cech stenozy - kifoza piersiowa zachowana - rdzeń kręgowy o prawidłowej intensywności sygnału - w trzonie Th3 naczyniak o średnicy 16mm, w trzonie Th11 naczyniak o średnicy 12mm
Do interpretacji klinicznej!
Jaki tryb życia? Nadwaga? , Nastrój, sen, stresy? Inne schorzenia ??
Pozdrawiam i zapraszam