Co oznacza brak miesiączki przy prawidłowym poziomie prolaktyny?

Robilam badania prolaktyny wyszlo 20.8 niby norma mam dluge cykle owulacja byla w marcu 20 bo bylam u ginekologa ostatni okres byl 30 marca do 1 kwietnia od tamtej pory brak okresu bylam 8 maja u ginekologa znow i mam cyste wczesniej jej brak czy moglam wtym miesiacu miec owulacje wogole

Lek. Tomasz Budlewski

Nie jest to niemożliwe proponuje udac się do lekarza ginekologa ponownie . Dla pewności proszę oznaczyć poziom beta hcg