Wskazania do powtórzenia badania USG a prawdopodobieństwo ciąży
Witam, mam bardzo konkretna sytuacje. Mam 25 lat, jeden jajnik-prawy.25 marca byl 1 dniem okresu. z 6/7 dnia, w nocy odbylam stosunek przerywany.chlopak zapewnia mnie ze nic nie dostalo sie do srodka. od polowy wyklu baaardzo bolalo mnie podbrzusze, jajnik, noga prawa 16 kwietnia zrobilam betahcg i wyszlo ze w ciazy nie jestem. 17 kwietnia na wizycie u ginekolog tez nic nie stwierdzil. okres spoznia sie 2 dni. czy mam isc jeszcze raz na usg?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania
Witam, wobec utrzymującego się braku miesiączki powtórzyć można badanie w kierunku hormonu beta-hCG we krwi, choć wobec wyników dotychczas przeprowadzonych badań możliwość ciąży jest niewielka.