Co oznacza brak wzmocnienia kontrastowego w obrazie MRI?
Co oznacza brak wzmocnienia kontrastowego w obrazie MRI? Widać dynamikę zmian - jedna się powiększyła, część zmniejszyła, bądź zniknęła. 2 większe zmiany - okolice skroniowe (5 i 7mm). W okolicach okołokom. zmiany drobne, część zniknęła. Brak zmian w rdzeniu kręg. szyjnego. Pow. zmiany nastąpiło w okresie pogorszenia samopoczucia, skoku ASPAT, ALAT, pieczenia języka. Po odczuwalnej poprawie samopoczucie i ASPAT, ALAT wróciły do normy. SM niepewne wg specjalisty pomimo prążków i indeksu IgG 0,83.

MĘŻCZYZNA, 39 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Może to odpowiadać zmianom o charakterze przewlekłym. Dokładnie mógłbym się wypowiedzieć po ocenie lokalizacji zmian oraz dodatkowych informacji klinicznych.