Co oznacza brązowe plamienie po stosunku?

Witam, na wstępie zaznaczę, że wizyta do specjalisty jest już ustalona, jednak nie bardzo wiem jak zachowywać się do poniedziałku i na co zwrócić uwagę. Po prawie miesięcznej przerwie między mną a partnerem doszło do stosunku, nie było problemu z suchością, ani nie odczuwałam żadnego bólu podczas stosunku, jednak po nim i po wizycie w toalecie zobaczyłam brązowe plamienia - to mi się czasami zdarzało w związku z owulacją, po nocy plamienia nabrały już czerwonego koloru, a oprócz tego rozbolał mnie brzuch i pachwiny - co dzieje się zwykle w czasie okresu, z kolei ostatni okres miał miejsce 2 tygodnie temu i mam go bardzo regularnie co 28 dni, stąd moje obawy co do tego, co może być przyczyną takiego zachowania organizmu i czy biorąc tabletki przeciwbólowe nie pogorszę sytuacji?

Dzień dobry, może Pani wziąć tabletkę przeciwbólową. Przyczyn może być kilka, np. uraz mechaniczny lub plamienie okołowulacyjne, a także incydentalne plamienie śródcykliczne. Proszę się nie denerwować, z pewnością wizyta u ginekologa rozwieje Pani wątpliwości.