Co oznacza cała błona śluzowa z opuszkami?

Witam! Mam 30 lat. W tamtym roku miałam zrobioną gastroskopie. Wynik był taki: całą błona śluzowa opuszkami z bardzo licznymi drobnymi 2-3 mm poliamid . część poza opuszkowa oraz obraz gastroskopii odwróconej prawidłowy. wyniki histopatologiczne T-64400 opuszka dwunastnicy polypi hyperplastici. Powiem również, że stwierdzono u mnie leukocytoklastyczne zapalenie naczyń. Moje pytanie czy te polipy są groźne i czy również mogą występować w jelicie grubym. Proszę o odpowiedź.

Obecność polipów w żołądku może budzić niepokój z uwagi na ich ryzyko nowotworzenia.
Jednak nie jest to jednoznaczne z obecnością polipów w jelicie grubym.

pozdrawiam