Co oznacza ciągły ból nogi?

Dzień dobry,od dłuszego czasu boli mnie cała lewa noga,najbardziej dokucza mi w nocy,ból jest raczej ciągły,czasem boli mnie od kolana w dół, a czasem cała od góry do dołu,nie raz boli mnie codziennie,a nie raz wogóle,zapisałam się na badanie dooplera,ale trzeba długo czekać,czy to może być zakrzepica

Dobry wieczór,
Przyczyn takich dolegliwości może być kilka,proponuję kontakt z lekarzem w celu przeprowadzenia badania fizykalnego.
Pozdrawiam.

Przyczyną może być uszkodzenie krążka międzykręgowego w odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Proszę udać się do lekarza w celu wykluczenia przeciwwskazań do stosowania metod fizjoterapii, a następnie na rehabilitację. Pozdrawiam