Interpretacja RTG kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego
Witam Od kilku lat boli mnie kręgosłup ,a od miesiąca bardzo zastrzyki ,tabletki trochę pomogły .Bardzo proszę o wyjaśnienie mi wyniku z prześwietlenia kręgosłupa lędźwiowo -krzyżowego . Prawoboczne skrzywienie kręgosłupa lędźwiowego. Obniżenie wysokości krążka międzykręgowego L3-4 , L4-5 oraz osteofity na krawędziach trzonów w otoczeniu wymienionych krążków - zmiany zwyrodnieniowe . Co dalej robić ? Zapisałam się do poradni neurologicznej, czekam za wizytą

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proponuję udać się do lekarza ortopedy w celu określenia najbardziej odpowiedniego postępowania. Sądzę, że konieczne jest rehabilitacja. Proponuję także udać się do lekarza neurologa aby wykluczyć ucisk na nerwy.