Co oznacza dany wynik badania krwi na boreliozę?

Robiłam badania krwi na boleriozę.pierwszy wynik IgG 0,07 IU/ml Następny IgM 0,01 IU/ml. Co oznacza?proszę o szybką odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można dokładnie się wypowiedzieć. Prawdopodobnie oba wyniki są ujemne co oznacza że nie było ani że nie ma aktualnie infekcji boreliozą. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.