Wyniki badań w kierunku toxoplasmy w 10. tygodniu ciąży

Witam, Jestem w 10 tygodniu ciąży, odebrałam wyniki toxoplasmy i proszę o interpretację: Toxo IgG 0. 130 Iu/ml Toxo IgM 0.208 COI Metoda ECLIA Czy mam powody do niepokoju?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Prawdopodobnie oba wyniki są ujemne co oznacza brak świeżego i dawniejsze go zakażenia. Konieczna kontrola.