Wynik badania w kierunku toksoplazmozy 42-letniej osoby do analizy

Proszę o interpretację wyniku toxoplazmozy IgG- 339,70 IU/ml IgM 0,210 S/CO jakie zastosować leczenie , czy potrzebna jest dalsza diagnostyka ?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.