Co oznacza długie krwawienie miesiączkowe?

Witam. Dzisiaj mam 19 dzień miesiączki. Tzn miałam normalną miesiączkę, 2-3 dni przerwy, potem było lekkie plamienie. Wizytę mam jutro. trzy dni temu dzwoniłam do ginegologa, do wizyty miałam zażywać rutinoscorbin i w razie dużego krwotoku miałam jechać na SOR. przez trzy dni znowu nie krwawiłam, ale dzisiaj rano znów zaczełam, było też lekkie kłucie w podbrzuszu. Czekać na jutrzejszą wizytę, czy może jechać na SOR?

Jeżeli krwawienie nie jest intensywne, można poczekać na wizytę, Może przyczyną jest torbiel jajnika. Powinna Pani dostać exacyl doustnie. Konieczne USG. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.