Co oznacza drętwienie rąk w ciąży?

Mam 28 lat jestem w 3 ciazy. Z ta sama plcia co wczesniejsze. Jednak w tej ciazy czuje sie tragicNie bola mnie miesnie jak tylko dotykam dretwieta mi rece wyniki morfologia rozmaz mikroskopowy i moc mam w normie. Co to moze byc

Lek. Michał Lenard

Pani objawy wyglądają niegroźnie i nie muszą mieć konkretnej, uchwytnej przyczyny. Jeżeli jest Pani w I trymestrze, to z biegiem czasu powinna się Pani czuć lepiej, najgorsze samopoczucie występuje zwykle na początku ciąży. Pozdrawiam!