Ciągłe drętwienie rąk u 50-latki

mam 50 lat proszę o pomoc mam chory kregoslup ledzwiowy jakiś ucisk.rwa noga boli lewa pachwina jak chodze dretwieje mam mieć jakas stabilizacje operacje ale teraz od jakiegoś czasu bardzo ,dretwieja mi rece obie az bola w nocy nie mogę spac,chwila jak coc trzymam i dretwieja tez w dzien ,myszke zakupy.prosze od czego to tak jst i co mam robic żeby nie dretwialy teraz to sa gorsze te rece jak ta nogaprosze o pomoc pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wykonanie badań kręgosłupa szyjnego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedziec. Proponuję udac się do lekarza prowadzącego leczenie.