Drętwienie obu rąk i palców

Witam, Od kilku miesiecy dretwieja mi w nocy obie rece, duzo pracuje fizycznie od 7 lat. Od paru dni palce lewej reki dretwieja tez w dzien. Dzis zaszywalam dziurke w bluzce i musialam pare razy przerwac bo dwa palce serdeczny i srodkowy dretwialy. Nawet kiedy trzymam telefon palce dretwieja. Czuje tez dretwienie w nadgarstku od strony zyl i w lokciu tez od srtony zyl.. czy mozna do jakos rozcwiczyc, czy to cos groznego? Pozdrawiam, Michalina

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy są najprawdopodobniej spowodowane uciskiem na nerw. Radziłabym z Pani objawami udać się do neurologa, być może potrzebne będą zabiegi fizjoterapeutyczne lub rehabilitacja.
Pozdrawiam