Drętwienie końcówek palców

dretwieja mi koncówki palcy u lewej reki,oraz mam uczucie takie ze na stop od ramienia do tych palców lewej reki promieniuje jak by sztywno i takie mrowienie co bardzo mi to przeszkadza co za lek wziasc

Do pełnej konsultacji, z wynikami badań ; Moze jednostajna pozycja przy pracy, ucisk na przedramię?
Zwyrodnienia kręgosłupa?
Do pełnej konsultacji, z wynikami badań
Pozdrawiam