Uczucie niemocy i drętwienie rąk
Witam i prosze o pomoc. Moje problemy pojawily sie ok 10 miesiecy temu, dretwieja mi rece i mam uczucie "niemocy". Nie moge pracowac, trenowac a czasami budze sie w nocy z silnym odretwieniem. Robilem badania EMG ktore wykazalo uszkodzenia wielu nerwow w obu konczynach gornych i znaczne spowolnienie latencji. Oprocz tego robilem badania krwi, rezonans magn. glowy i odcinka szyjnego kregoslupa, punkcja kregoslupa. Badania nie wykazaly zadnej patologii a objawy sa te same od prawie roku.

MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Sugeruję udać się do neurologa, który pokieruje dokładną diagnostyką.