Ból karku oraz drętwienie rąk i dłoni

Witam Od 3lat boli mnie kark, dretwieja mi rece i dłonie.Chodze do ortopedy pól roku temu robiłam rezonans kregoslypa szyi w którym wszystko wyszło dobrze, prawidłowy sygnał z krazkow miedzykregowych.Lekarz nie wie dlaczego mam takie objawy.Tydzien temu miałam uraz szyi i zrobiono mi TK kregoslupa szyjnego wynik: na poziomie C3-C5 i C6-C7 tylne centralne wypukliny krazkow miedzykregowych. Co mam przez to rozumieć? Czy uraz to spowodował czy rezonans był źle zrobiony?teraz objawy sie nasilily

Renata GrzechociĹska

Trudno ocenić. Z powodu występowania wypuklin proszę udać się do ortopedy lub neurochirurga.