Ból karku oraz drętwienie rąk i dłoni
Witam Od 3lat boli mnie kark, dretwieja mi rece i dłonie.Chodze do ortopedy pól roku temu robiłam rezonans kregoslypa szyi w którym wszystko wyszło dobrze, prawidłowy sygnał z krazkow miedzykregowych.Lekarz nie wie dlaczego mam takie objawy.Tydzien temu miałam uraz szyi i zrobiono mi TK kregoslupa szyjnego wynik: na poziomie C3-C5 i C6-C7 tylne centralne wypukliny krazkow miedzykregowych. Co mam przez to rozumieć? Czy uraz to spowodował czy rezonans był źle zrobiony?teraz objawy sie nasilily

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Trudno ocenić. Z powodu występowania wypuklin proszę udać się do ortopedy lub neurochirurga.