Napady płaczu, drętwienie rąk, bóle głowy
witam od jakiegos czasu boli mnie glowa dretwieja rece boli zoladek mialam robione ktg i rezonans oraz punkcje ale nic nie wyszlo...czasem mam takie napady placzu o okreslonej godzinie chociaz nie chce mi sie plakac to np. 0 22-giej zaczynam sie czasc i plakac.czy ktos moze mi pomoc?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem zaburzeń nerwicowych. W tej sytuacji warto poddać się również ocenie psychiatrycznej.