Co oznacza Hernia hiatus oesophagei?

W ZESZŁYM TYGODNIU ODEBRAŁAM WYNIK GASTROSKOPII. ROZPOZNANIE KLINICZNE BRZMI - HERNIA HIATUS OESOPHAGEI.GASTRITIS.BARRETT SUSP. ROZPOZNANIE HISTOPATOLOGICZNE - GASTRITIS CHRONICA ANTRALIS.SIGNA MORPHOLOGICA GERD. POD NABŁONKIEM PARAEPIDERMOIDALNYM PRZEŁYKU ZMIENIONA ZAPALNIE BŁONA ŚLUZOWA ODPOWIADAJĄCA STRUKTURĄ WPUSTOWI ŻOŁĄDKA. OBRAZ ODPOWIADA : OESOPHAGUS BARRETT SINE DYSPLASIA ET METAPLASSIA. MAM 40 LAT.PROWADZĘ ZDROWY TRYB ŻYCIA. Z WYNIKIEM BYŁAM JUŻ U SWOJEJ PANI GASTROLOG, ALE CHCIAŁABYM POZNAĆ OPINIĘ INNEGO SPECJALISTY.Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJĘ.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna odpowiednie leczenie i dalsza systematyczna kontrola a jakie objawy? Być może koniczna dalsza diagnostyka