Co oznacza Hyperplasia acanthotica planoepitheii maioris gradus?

Witam. Czy mogę prosić o przetłumaczenie ? hyperplasia acanthotica planoepitheii maioris gradus. leucoparakeratosis focale. Degeneratio hydropica planoepitheli. fragmenta endocervii planeopithelii.
Lek. Michał Lenard

Rozrost akantotyczny nabłonka płaskiego dużego stopnia. Ogniskowe rogowacenie białe. Zwyrodnienie wodniczkowe nabłonka płaskiego. Fragmenty nabłonka kanału szyjki macicy.