Co oznacza intensywny zapach z pochwy?

Witam serdecznie, Od kilku miesiecy mam problem z intensywnym zapachem wydzieliny z pochwy. Ciezko blizej okreslic, ale jest to tak jakby slodkawy zapach, ale bardzo intensywny, wyczuwalny wrecz przez spodnie. Jest to dla mnie krepujace, bo przy kazdym ruchu czuje ten zapach i mam wrazenie ze osoby bedeace w poblizu rowniez. Dbam o higiene, wvzesniej nie mialam takiego problemu, pojawil sie od kilku miesiecy. Dodam ze mam stalego partnera od okolo 9 lat. Bardzo prosze o porade. Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza ginekologa i jak sadze pobranie wymazu