Intensywny zapach wydzieliny z pochwy podczas kobiecej ejakulacji

Witam, już od jakiegoś czasu szukam odpowiedzi na pytanie związane z kobiecą erekcją. Jestem bardzo zaniepokojona zapachem płynu, który wydobywa się podczas stymulacji. W wielu poradnikach powiedziane jest, że płyn nie powinien mieć żadnego zapachu i koloru. W moim przypadku natomiast, bardzo intensywny zapach towarzyszy każdej erekcji, a wydzielina jest czasem przezroczysta, a czasem biała. Zapach wydzielanego płynu przypomina zapach moczu, ale jest o wiele bardziej intensywny... Płyn o tak silnym zapachu wydobywa się tylko, kiedy dochodzi do erekcji. Podczas stymulacji zewnętrznej lub takiej, od której nie dochodzi do erekcji, wydzielany płyn jest bezzapachowy i bezbarwny. Czy jest to normalne? Czy powinnam wykonać jakieś badania? Skąd bierze się ten intensywny zapach? Bardzo proszę o poradę i z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam serdecznie!

Prawdopodobnie wszystko jest w porządku, zapach płynu jest indywidualny i specyficzny, ewentualnie bardziej niepokojący jest fakt że wydzielina nie jest przeźroczysta. Z tego powodu jednak warto udać się do ginekologa, omówić z nim problem, wówczas prawdopodobnie lekarz zaleci wykonanie badań dodatkowych.
Oprócz zleconych przez ginekologa warto wykonać również panel badań podstawowych - morfologia krwi obwodowej, CRP, enzymy wątrobowe, kreatynina, badanie ogólne moczu - w razie nieprawidłowego wyniku również posiew moczu.
Proszę jeszcze zwrócić uwagę na swoją dietę, a jeżeli zażywa Pani jakieś leki również one mogą wpłynąć na zapach wydzieliny.

Pozdrawiam