Co oznacza interpretacja wyniku badania glukozy u 36-latki?

Witam. Proszę o interpretacje wyników. Jestem kobieta, mam 36 lat 168 cm i 53 kg. Glukoza na czczo 97 test obciążenia glukoza 75 g po godzinie 90 po dwóch godzinach 87. Insulina na czczo 4 po godzinie 30 po dwóch 16. Nie mam podanych norm przy insulinie wiec proszę o interpretacje. Dodam ze badania robiłam ze względu na ciagle odczucie głodu mimo pełnowartościowej i zróżnicowanej diety o odpowiedniej kaloryce.

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą świadczyć o zbyt dużym wydzielaniu insuliny proszę zgłosić się do lekarza diabetologa