Co oznacza kaszel przy stosowaniu Broncho Vaxom?

Dzień dobry. Biorę szczepionkę Broncho Vaxom 7mg. Po pierwszej kuracji pojawił się uporczywy kaszel oraz katar. Czy jest to normalne? Czy powinnam przeczekać? Czy w takiej sytuacji mogę stosować syropy na kaszel oraz witaminy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza prowadzącego leczenie po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć