Co oznacza krwawienie 4 dni po stosunku?

Mam 16 lat. W Sylwestra doszło do stosunku. Jednak po 4 dniach wystąpiło krwawienie. Co to może oznaczać? Możliwe jest, że jestem w ciąży?

Przez ostatnie dni miałam bóle brzucha i głowy.
Proszę o pomoc.

Witam serdecznie,
jeżeli krwawienie pojawiło się 4 dni po stosunku, to raczej nie należy łączyć tych dwóch zdarzeń. Nie napisała Pani, w którym dniu cyklu doszło do krwawienia.
Przyczyną krwawienia mogła być owulacja. Wówczas nie jest to powód do niepokoju. Plamienia lub krwawienia po miesiączce mogą być związane ze stanami zapalnymi dróg rodnych, polipami, torbielami jajników. Przed miesiączką plamienia lub krwawienia mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Mogło to być również krwawienie związane z implantacją.
Gdyby krwawienia się powtarzały, wskazana będzie wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam