Co oznacza krwawienie po konizacji u 26-latki?

Jestem 3 tygodnie po amputacji szyjki macicy met Sztundorfa, od wczoraj mam silne bóle podbrzusza, jakby mnie coś w srodku rozrywało (leki przeciwbólowe nie pomagają), ból nasila się po prawej stronie, dziś zaczełam krwawic (miesiaczkę powinnam dostać za 6 dni) krwawienie jest żywo-czerwone powinnam się niepokoić? Czy poprostu okres jest wcześniej a boli bo tam jeszcze wszystko nie pogojone? Dodam że na kontroli lekarka powiedziała że jest ok i że będą szwy wypadać bo jeszcze są (nic takiego nie zaobserwowałam)

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.