Co oznacza krwawienie po skróceniu szyjki macicy?

Witam, dwa lata temu miałam zabieg skrócenia szyjki ponieważ cały czas cyt. wychodziła III. Obecnie wychodzi II. Dostałam od lekarza tabletki Gyno-femidazol ponieważ mam infekcje i po 2 dniach zaczełam krwawic a okres powinnam miec za 7 dni. Zaznaczę ze mam bardzo regularne cykle. Nie wiem sama co mam robic czy odstawic te tabletki. prosze o pomoc

jesli krwawienie jest duże to odstawic i założyc po skonczeniu krwawienia . Jesli małe to można zakładac dalej. Na razie nie przejmowałbym sie tym krawieniem. jak pójdzie pani do kontroli to powie pani ginekologowi i on oceni co dalej