Co oznacza krwawienie wymieszane ze śluzem?

Dzień Dobry! Przez ostatnie 2,5 tygodnia byłam na antybiotyku (zapelenie zatok i ucha). W piątek zaczął dokuczać mi świąd pochwy, lekarz ogólny przepisał mi clotrimazolum w globulkach dopochwowych. Pierwszą wzięłam od razu wieczorem w piątek, w sobotę rano zauważyłam plamienie. Popołudniu było to już normalne krwawienie jak podczas miesiączki z tym, że krew była wymieszana ze śluzem. Ten stan utrzymuje się od soboty czyli dziś 3 dzień. Nie aplikuje już globulek. Nadal dokucza mi lekki świąd, ból krzyża. Ostatnią miesiączkę miałam 5,02-9,02. Obecne krwawienie pojawiło się 8 dni po zakończonej miesiączce. Mój ginekolog jest na urlopie. Nie mogę znaleźć innego ginekologa który by mnie przyjął. Czy powinnam się martwić i udać do szpitala na SOR? Czy to może być skutek uboczny globulek???

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że konieczna jest ocena ginekologiczna, może się Pani zgłosić do lekarza ginekologa izby przyjęć szpitala ginekologicznego.