Co oznacza miąższ na przekrojach gąbczastych bez zmian ogniskowych?

Ciaza 1,16 tydz 4dni wada omphalocoele z jelitami i wątroba podejrzenie vsd,serce poza klatką piersiową,brak struktury mostka.Wynik badania histopatologicznego:A-pepowina błony(1),B-miazsz (1),A-B rozfragmentowane lozysko 11x7,2x2,2 z mimo środkowym przyczepem trojnaczyniowej pepowiny dl.10,1cm , śr. 0,4cm Błony plodowe jasne, lśniące, polprzejrzyste.Miąższ na przekrojach gabczastych bez zmian ogniskowych.Płód odpowiedni do czasu trwania ciąży.kadriotyp prawidłowy. Z wyników nic nie rozumiem???

Lek. Tomasz Budlewski

Czy były wykonane badania wirusologiczne? Jaka praca? Jakieś narażenie?