Co oznacza mocne mruganie i zaciskanie powiek przez dziecko?

Witam moj prawie 6 letni synek mocno mruga oczami tak zaciska powieki byliśmy u okulisty i przepisane miał kropelki które przyniosły efekt na pare dni pozniej drugie kropelki gdzie przestał wogole mrugać a teraz znowu zaczyna a kuracja już sie kończy okulista powiedział ze synek ma grudki jakby piachem został rzucony. Co robić co to może być jestem załamana prosze o szybka odpowiedz iść do innego okulisty???? Chodzimy i tak prywatnie wiec zmiana nie jest problemem

pewnie to alergia. nikt nie ma alergii w rodzinie????

to ważne bo te skłonność się dziedziczy.

proszę wyslac pytanie i skany wszystkich wynikow oraz bardzo dokładny i obszerny opis tego co się dzieje na mój darmowy portal wirtualnej polski
www.forum.parenting.pl/zapytaj-pediatre
porozmawiamy o tym dłużej tam.jest specjalny oddzielny czat dla każdego pacjenta.