Zapytaj lekarza

7 4 2 , 6 9 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak wyleczyć tę alergię?

Mam problem z czestymi przeziebieniami. Sadze, ze spowodowane jest to alergia na roztocza kurzu. Jestem uczulony od 10 lat a na immunoterapie chodze od 4 lat, ktora niestety nie pomaga, niemal caly czas w mniejszym lub wiekszym stopniu mam przytkany nos, przez co przy oddychaniu stale musze pomagac sobie poprzez wdechy przez usta a przeziebienia zawsze zaczynaja mi sie od bolu/swedzenia w gardle. Co robic, jak wreszcie wyleczyc ta alergie?
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Jedzenie może zwiększać ryzyko alergii! Zobacz, na co uważać

Dietetyk kliniczny Iwona Wierzbicka mówi o tym, jakie produkty spożywcze mogą wywoływać alergie. Ryzykowne mogą być: jaja, kolorowe barwniki spożywcze i produkty paczkowane zawierające glutaminian sodu wywołujący reakcje alergiczne. Oprócz tego warzywa takie, jak bakłażany, papryka, pomidory czy ziemniaki przyczyniają się do rozszczelnienia jelita, co może wywołać róznego rodzaju alergie.

nowszy preparat na odczulanie. z większą dawka. poza tym nowe badania ige swoiste panel wziewny 20 alergenów. badanie krwi może jest jeszcze inna alergia nowa.....to badanie wykryje Ją.
proszę wyslac pytanie i skany wszystkich wynikow oraz bardzo dokładny i obszerny opis tego co się dzieje na mój darmowy portal wirtualnej polski
www.forum.parenting.pl/zapytaj-pediatre
porozmawiamy o tym dłużej tam.jest specjalny oddzielny czat dla każdego pacjenta.

Specjalista alergologii i pediatrii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy