Jak wyleczyć tę alergię?

Mam problem z czestymi przeziebieniami. Sadze, ze spowodowane jest to alergia na roztocza kurzu. Jestem uczulony od 10 lat a na immunoterapie chodze od 4 lat, ktora niestety nie pomaga, niemal caly czas w mniejszym lub wiekszym stopniu mam przytkany nos, przez co przy oddychaniu stale musze pomagac sobie poprzez wdechy przez usta a przeziebienia zawsze zaczynaja mi sie od bolu/swedzenia w gardle. Co robic, jak wreszcie wyleczyc ta alergie?

nowszy preparat na odczulanie. z większą dawka. poza tym nowe badania ige swoiste panel wziewny 20 alergenów. badanie krwi może jest jeszcze inna alergia nowa.....to badanie wykryje Ją.
proszę wyslac pytanie i skany wszystkich wynikow oraz bardzo dokładny i obszerny opis tego co się dzieje na mój darmowy portal wirtualnej polski
www.forum.parenting.pl/zapytaj-pediatre
porozmawiamy o tym dłużej tam.jest specjalny oddzielny czat dla każdego pacjenta.