W jaki sposób wyleczyć wykwity na twarzy?

od 5 miesiecy chodze do dermatologa z powosu dziwnych wykwitow na twarzy. Najpierw lekarz zdiagnozowal to jako AZS i dostalam protopic i locoid, ktore nie pomogly. Nastepnie stwierdzil ze to tradzik i dostalam duac i antybiotyk doustny co tez nie pomoglo. Pozniej zdiagnozowa to jako ŁZS i prZepisal pimafucort, ktory rowniez nie pomogl. Teraz dostalam normaclin i linoichtiol a e ktore rowniez nic nie pomagaja. Na wlasna reke wykonalam badania ige, wynik: 9,8. Nie wiem co dalej robic..

proszę też wykonać badanie ige swoiste panel wziewny 20.alergenów i pokarmowy 20 alergenow

proszę wyslac pytanie i skany wszystkich wynikow oraz bardzo dokładny i obszerny opis tego co się dzieje na mój darmowy portal wirtualnej polski
www.forum.parenting.pl/zapytaj-pediatre
porozmawiamy o tym dłużej tam.jest specjalny oddzielny czat dla każdego pacjenta.