Co oznacza mój aktualny wynik usg piersi?

Witam, Bardzo proszę o interpretację wyniku usg piersi. Piersi o budowie tłuszczowo-gruczołowej. Na godz 8 przyotoczkowo, hipoechogeniczna, zmiana ogniskowa wielkości 9x7x9 mm o nieco policyklicznych zachowanych obrysach. W badaniu CD bez unaczynienia, dysplastyczny FA? W obu piersiach rozproszone, nieliczne torbiele proste wielkości 5mm. BI-RADS 4a. 3 lata temu w tym samym miejscu miałam gróczolakowlukniaka, został usunięty biopsją mamotoniczna. Czy to oznacza że odrósł? Wizytę u lekarza mam za 4 tygodnie. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Opis USG sugeruje występowanie w tej lokalizacji jak w opisie występowanie atypowego, małego gruczolakowłókniaka. Sutki są o dudowie dysplastycznej czyli zwyrodnieniowej z pojedynczymi zmianami typu zwykłych, małych torbieli.
Zalecenia ultrasonografisty to:
BI-RADS 4 określający badanie, w którym stwierdza się obecność zmiany wymagającej wykonania biopsji w celu określenia charakteru opisywanej zmiany. Z uwagi na szeroki wachlarz ryzyka złośliwości w tej grupie, autorzy wyodrębnili trzy podkategorię, BI-RADS 4a, 4b i 4c, szacunkowe ryzyko obecności zmiany złośliwej rozkłada się w kolejności: 2-10%, 10-50% i 50-95%. W każdym przypadku zaleceniem będzie wykonanie weryfikacja histo-patologiczna zmiany w biopsji gruboigłowej lub mammotomicznej.