O czym może świadczyć wyczuwalne zgrubienie w piersi?

Witam, mam 27 lat jestem po dwóch biopsjach mammotomicznych przy pierwszej biopsji miałam lekki obrzęk, rana zagoiła się dość szybko zasinienie wokół piersi również. Badanie wykazało wlokniaka a na skierowanie na drugie badanie opisane było nowotwór niezlosliwy. Birads 4a. Po drugiej biopsji już tak nie było obrzęk jest ogromny, siniaki również i pojawiło mi się dość duże zdrubienie w piersi które jest bardzo wyczuwalne. Minęło 2 tygodnie od drugiego zabiegu i nic nie chce zejść. Czekam na wynik i bardzo się martwię tym zgrubienie. Dodam że pierwszy guz miał 3 cm a drugi 1,5 cm. Dziękuję za odpowiedź.

BI-RADS 4: badanie, w którym stwierdza się obecność zmiany wymagającej wykonania biopsji w celu określenia charakteru opisywanej zmiany. Z uwagi na szeroki wachlarz ryzyka złośliwości w tej grupie, autorzy wyodrębnili trzy podkategorię, BI-RADS 4a, 4b i 4c, szacunkowe ryzyko obecności zmiany złośliwej rozkłada się w kolejności: 2-10%, 10-50% i 50-95%. W każdym przypadku zaleceniem będzie wykonanie weryfikacja histo-patologiczna zmiany w biopsji gruboigłowej lub mammotomicznej.