Co oznacza naczyniak żylny?
Witam moja mama wiek 51 lat czeste bole glowy stwierdzono migrena 3 lata temu . od tyg bol glowy i opadnieta powieka w prawym oku zostala w szitalu na NEUROLOGI -badania (tomografia komp z kontrastem i rezonans nie wykazaly nic groznego) lekrz powiedzial ze jest NACZYNIAK ZYLNY -co to znaczy prosze o pomoc i odpowiedz

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania
Witam.
Trudno ustosunkować się do pytania, ponieważ jest niezbyt precyzyjne. Nie podała Pani umiejscowienia naczyniaka.
Pozdrawiam