Co oznacza napinanie macicy w 5 tygodniu ciąży?

Dzień dobry mam pytanie jestem 39 letnia kobieta jestem w 5 tygodniu ciąży i zauważyłam u siebie od kilku dni napinanie macicy co to może oznaczać

Mogą to być dolegliwości związane z wczesną ciążą, rozciąganie więzadeł macicy, implantacja zarodka itp. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany okres udzielania odpowiedzi ze strony portalu.