Co oznacza obecność krostki na języku?

Witam,chciałabym zapytać,jaka może być przyczyna tak zwanego pypcia na czubku języka.Mam to już 3 dni i czym to leczyć.Dziękuję z góry za radę,pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Najbardziej prawdopodobne iż jakaś infekcja, brudne ręce itp . Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego jeżeli nadal się utrzymuje . Być może wystarczy np aphtin