Co oznacza obecność torbieli w kanale kręgowym?

Badanie rezonansem wykazało torbiel w kanale kręgowym na wysokości s3 wielkości 6x2 cm. Czy to da się leczyć ? , usunąć ? Mam ją od kilku lat . Przy pierwszym badaniu była mniejsza staje się uciążliwa

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie dolegliwości? konieczna wizyta u neurochirurga.i ustalenie postępowania dalszego

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.