Co oznacza obecność zmiany litej w obrębie miednicy?

otrzymałam takie wyniki co to oznacza? w miednicy mniejszej patologiczno lito-torbielowata masa z przegrodami i przysciennymi echami o orientacyjnych wymiarach ok 35*17 cm., modeluje i przemieszcza pecherz moczowy.( obraz wskazuje na punkt wyjscia z jajnika). CRP 0,5, WBC -12,50, CA125 1321,0 . CZY TO JEST STAN ZAAWANSOWANY?

Lek. Katarzyna Szymczak

Z opisu wynika że zmiana modeluje i przemieszcza pęcherz moczowy (nie wiadomo czy go nacieka) jeśli tak to stan zaawansowany, konieczna jest pilna wizyta u ginekologa!