Co oznacza opis badania GDX?

Witam jestem 47 letnim mężczyznom który potrzebuje pomocy opisu badania gdx( długi termin do lekarza) TSNIT Average wyszło 55.6,58.5; Superior Average 66.4,72.6; Inferior Average 70.3,72.8 ; TSNIT Std. Dev. 26.3,31,0; Inter-Eye 0,97Symmetry 0,83; NFI 14,6 Czy to są wyniki w normie?

Co w tłumaczeniu na język ludzki oznacza że nie interpertuje się samych cyferek i obrazków wydrukowanych przez maszynę tylko trzeba zobaczyć oczy, jaka jest ostrość wzroku, jak wygląda nerw wzrokowy czyli być na wizycie.
Badanie GDX powinno się również oceniać w czasie czyli sprawdzać czy wynik w czasie się nie pogarsza.
Zapraszam na wizytę do okulisty