Wyniki badania GDX i odległe terminy wizyty

Byłam na badaniu GDX i ponieważ mam odległy termin wizyty u okulisty chciałabym dowiedzieć się czy moje wyniki mieszczą się w normie TSNIT Average OD: 52.7 OS: 51.3 Superior Average OD: 61.0 OS: 61.7 Inferior Average OD: 61.4 OS: 63.8 TSNIT Std. Dev. OD: 20.3 OS: 25.1 Inter-Eye Symmetry 0.93 NFI OD: 19 OS: 20

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania powinien być oceniony przez lekarza okulistę. Proszę zatem udać się na wizytę w umówionym terminie.