Co oznacza opis badania mózgowia i tętnic?

Proszę o interpretację: Wynaczynionej hyperdensyjnej krwi śródczaszkowo nie stwierdza się. W jądrach podkomorowych obustronnie drobne ogniska hyperdensyjne - zmiany degeneracyjne. Innych zmian ogniskowych w obrębie mózgowia i ognisk patologicznego wzmocnienia kontrastowego nie stwierdza się. Nieco szersze przestrzenie płynowe przymózgowe w okolicach czołowych. Zwapnienia w ścianach tt. szyjnych wewnętrznych i tt. kręgowych. Uwidocznione częściowo w badaniu zatoki szczękowe.

Przemawia to za chorobą drobnych naczyń, nic strasznego, można suplementować preparatami z Koalicji Dr Ratha prosze o meila to powiem jakie bajko1@wp.pl