Co znaczą struktury mózgowia bez zmian ogniskowych, obszarów restrykcji dyfuzji?

Mam 51 lat.Rezonans magnetyczny-powód silne bóle głowy. Opis:Struktury mozgowia bez zmian ogniskowych, obszarów restrykcji dyfuzji.Obustronnie w istocie białej obu półkul nieliczne niespecyficzne zmiany hiperintensywne w obrazach T2 zależnych i sekwencji FLAIR-obraz sugeruje obecność zmian na tle przewlekłych procesów niedokrwienno-niedotleniowych.Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony, nieprzemieszczony.Płynowa przestrzeń przymózgowa zachowana. Wnioski:przewlekłe zmiany naczyniopochodne.

Choroba drobnych naczyń , nic strasznego, można suplementować odpowiednimi preparatami, najlepiej z koalicji Dr Ratha ( arteriforte, Phytobilologicals vitacor plus)
bajko1@wp.pl