Co oznacza opis badania rezonansu nogi?

Witam chcialabym się dowiedziec co oznacza opis rezonansu i czy to coś poważnego. Duże zmiany obrzekowe widoczne wzdłuż bocznej powierzchni kłykcia bocznego kości udowej oraz wzdłuż przysrodkowej krawedzi rzebki, gdzie odcinkowo na dlugosci CC do 6mm, natomiast w wymiarze górno- dolnym na dlugosci okolo 10mm nie jest widoczna warstwa korowa kości co może wskazywać na Zlamanie warstwy korowej lub jej awulsji na poziomie przyszczepu troczka przysrodkowego. Z gory dziekuje za informacje.

Lek. Tomasz Budlewski

Co sie stało z noga? Jakie objawy? Jakie choroby przewlekłe? Sadze ze koniecznej Estonia dalsza diagnostyka i wizyta u lekarza ortopedy