Stan po drugiej rekonstrukcji ACL

witam , stan po 2 rekonstrukcji acl i czesciowej resekcji mm. wynik usg kolana wczesna genartoza, szcególnie w zakresie krawedzi SRU w przedziale górnymi przysrodkowo w SUP wyraźna lateralizacja rzepki -czynnościowo na 10 mm. troczki rzepki elastyczne. pogrubiały fałd maziowy w przedziale przysrodkowym SRU z odcinkowym nieco uwapnionym, zwłóknieniem 6mm oraz obrzekiem wokół. chrząstka stawowa na kłykciach kości udowej zcechami chondromiolacji II stopnia- szer. ok 1,8 mm prosze orade co dalej?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik powinien ocenić specjalista ortopeda, który pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.